Hakkında
Yemek Moda, tamamı denenmiş ve fotoğraflanmış yemek tariflerinin bulunduğu Türkiye'nin en çok okunan yemek tarifleri sitesidir.
Ana Sayfa»Kişisel Bakım Güzellik ve Moda»Hoito Kozmetik kurucuları Esra Yayla ve Kübra Korkmaz markaları hakkında konuştu!
👍
0
👎
0
💖
0
Kişisel Bakım Güzellik ve Moda
Hoito Kozmetik kurucuları Esra Yayla ve Kübra Korkmaz markaları hakkında konuştu!
Avatar photo
   • 11 Ay Önce

Hoito Kozmetik Kurucuları Esra Yayla ve Kübra Korkmaz, kısa sürede alanında en iyiler arasında yer alan markaları hakkında konuştu.

Girişimci Esra Yayla ve Kübra Korkmaz, Sabah TV’ye verdikleri demeçte; Hoito Kozmetik markasını kurma süreçlerini anlattı. Bitkilere olan ilgi ve sevgiyle yollarının kesiştiğini söyleyen ikili, ürünlerinin kısa sürede yoğun ilgi gördüğünden bahsetti.

Hoito Kozmetik

KISA SÜREDE EN İYİ ÇIKIŞI YAKALADI

Hoito Kozmetik Kurucuları Esra Yayla ve Kübra Korkmaz, içinde bulundukları sektörde çok güçlü firmaların varlığından dolayı işlerinin kolay olmadığını belirterek, bu firmaların arasından sıyrılabilmek, farkedilebilir ve tercih edilebilir olabilmek için fiyat ve performans açısından ciddi bir çalışma ve araştırma gerçekleştirdiklerini aktardılar.

Hoito Kozmetik kurucularından Esra Yayla

Şirket kurucularından Yayla, uzmanlık alanlarını birleştirip Hoito Kozmetik markası adıyla, doğal içerikli ürünlerini insanlara sunduklarını söyledi. Öte yandan “Kullanıcıların yüzde 100’e yakını Hoito ürünlerinden memnun kalıyor.” ifadelerini kullandı.

Hoito Kozmetik kurucularından Kübra Korkmaz

Korkmaz ise tamamen yerli olan bu markayı yurt dışına da taşımanın en önemli vizyonları olduğunu belirtti.

Avatar photo
Yemek Moda, tamamı denenmiş ve fotoğraflanmış yemek tariflerinin bulunduğu Türkiye'nin en çok okunan yemek tarifleri sitesidir.
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Online
0
Bugün
0
Dün
0
Tümü
0
Yemekmoda.com 2024 © Tüm Hakları Saklıdır