Takipte Kalın
Ana Sayfa»Kişisel Bakım Güzellik ve Moda»Hoito Kozmetik kurucuları Esra Yayla ve Kübra Korkmaz markaları hakkında konuştu!
👍
0
👎
0
💖
0
Kişisel Bakım Güzellik ve Moda
Hoito Kozmetik kurucuları Esra Yayla ve Kübra Korkmaz markaları hakkında konuştu!
 Yemek Moda  • 6 ay Önce

Hoito Kozmetik Kurucuları Esra Yayla ve Kübra Korkmaz, kısa sürede alanında en iyiler arasında yer alan markaları hakkında konuştu.

Girişimci Esra Yayla ve Kübra Korkmaz, Sabah TV'ye verdikleri demeçte; Hoito Kozmetik markasını kurma süreçlerini anlattı. Bitkilere olan ilgi ve sevgiyle yollarının kesiştiğini söyleyen ikili, ürünlerinin kısa sürede yoğun ilgi gördüğünden bahsetti.

Hoito Kozmetik

KISA SÜREDE EN İYİ ÇIKIŞI YAKALADI

Hoito Kozmetik Kurucuları Esra Yayla ve Kübra Korkmaz, içinde bulundukları sektörde çok güçlü firmaların varlığından dolayı işlerinin kolay olmadığını belirterek, bu firmaların arasından sıyrılabilmek, farkedilebilir ve tercih edilebilir olabilmek için fiyat ve performans açısından ciddi bir çalışma ve araştırma gerçekleştirdiklerini aktardılar.

Hoito Kozmetik kurucularından Esra Yayla

Şirket kurucularından Yayla, uzmanlık alanlarını birleştirip Hoito Kozmetik markası adıyla, doğal içerikli ürünlerini insanlara sunduklarını söyledi. Öte yandan "Kullanıcıların yüzde 100'e yakını Hoito ürünlerinden memnun kalıyor." ifadelerini kullandı.

Hoito Kozmetik kurucularından Kübra Korkmaz

Korkmaz ise tamamen yerli olan bu markayı yurt dışına da taşımanın en önemli vizyonları olduğunu belirtti.

YemekModa.com, tarifler, kişisel bakım, güzellik ve moda konularını bir araya getiren kapsamlı bir platformdur. Sitemiz, lezzetli yemek tariflerinin yanı sıra güzellik ipuçları, cilt bakımı, saç bakımı, makyaj teknikleri ve moda trendleri gibi konularda kullanıcılarına ilham vermektedir. Amacımız, mutfak deneyimlerinizi zenginleştirirken aynı zamanda güzellik ve moda alanında kendinizi geliştirmenize yardımcı olmaktır. YemekModa.com, sizlere hem lezzetli tarifler sunarak hem de güzellik ve moda konularında bilgi ve rehberlik sağlayarak keyifli bir deneyim sunmayı hedeflemektedir.
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Tekil Ziyaretçiler
Başlangıç
08/09/2023
Bugün
0
Dün
0
Tümü
0
Hakkında
Yemek Moda, tamamı denenmiş ve fotoğraflanmış yemek tariflerinin bulunduğu Türkiye'nin en çok okunan yemek tarifleri sitesidir.
Yemekmoda.com 2023 © Tüm Hakları Saklıdır