Hakkında
Yemek Moda, tamamı denenmiş ve fotoğraflanmış yemek tariflerinin bulunduğu Türkiye'nin en çok okunan yemek tarifleri sitesidir.
Ana Sayfa»Kişisel Bakım Güzellik ve Moda»Kate Middleton Ürdün Veliahtının düğününde gelinden rol çaldı! Güzelliğiyle hayran bıraktı
👍
0
👎
0
💖
0
Kişisel Bakım Güzellik ve Moda
Kate Middleton Ürdün Veliahtının düğününde gelinden rol çaldı! Güzelliğiyle hayran bıraktı
Avatar photo
   • 10 Ay Önce

Prens William ve Kate Middleton, Ürdün Veliaht Prensi Al Hussein bin Abdullah ile Suudi Arabistanlı Rajwa Al Seif'in düğün törenine katıldı. Işıl ışıl bir görünüm sergileyen Kate Middleton'ın düğün şıklığı görenleri kendine hayran bıraktı.

Ürdün Kralı 2. Abdullah ile Kraliçe RanyaÜrdün Veliaht Prensi Al Hussein bin Abdullah ile Suudi Arabistanlı Rajwa Al Seif'in düğün töreni için başkent Amman'daki Hüseyniye Sarayı'nda devlet başkanları ve veliahtların yanı sıra pek çok ülkeden davetlilerin katıldığı bir resepsiyon düzenledi. 

Ürdün Veliaht Prensi Al Hussein bin Abdullah ile Suudi Arabistanlı Rajwa Al Seif düğününden kareler

Amman'daki Zahran Sarayı'nda gerçekleştirilen nikah törenine ABD Başkanı Joe Biden'ın eşi Jill Biden, Abu Dabi Veliaht Prensi Halid bin Muhammed bin Zayid, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad Al Sani'nin annesi Şeyha Moza bint Nasır, Irak Cumhurbaşkanı Abdullatif Reşid, Malezya Kralı Sultan Abdullah Şah'ın yanı sıra İngiliz Kraliyet Ailesinin gözde çifti Prens William ve eşi Kate Middleton da katılım sağladı.

Kate Middleton ve Prens William

Törene 2017 koleksiyonuna ait Elii Saab imzalı toz pembe bir elbise ile katılan Middleton'ın güzelliği dünya basınında büyük yankı uyandırdı.

Kate Middleton ve Prens William Ürdün veliahtının düğününe katıldı

Su dalgası modelindeki saçları ve zarif aksesuarlarıyla dikkatleri üzerine çeken Middleton, resepsiyonda ise Jenny Packham imzalı ışıltılı bir elbise tercih etti.

Kate Middleton

Rozet ve ihtişamlı tacıyla görünümünü tamamlayan Galler Prensesi adeta masallardan fırlamış bir prenses gibiydi. 

Kate Middletondan düğün şıklığı

Avatar photo
Yemek Moda, tamamı denenmiş ve fotoğraflanmış yemek tariflerinin bulunduğu Türkiye'nin en çok okunan yemek tarifleri sitesidir.
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Yemekmoda.com 2024 © Tüm Hakları Saklıdır