Hakkında
Yemek Moda, tamamı denenmiş ve fotoğraflanmış yemek tariflerinin bulunduğu Türkiye'nin en çok okunan yemek tarifleri sitesidir.
Ana Sayfa»Kişisel Bakım Güzellik ve Moda»Modaseverler Türkiye’nin İlk Modest Pazaryeri MODALOG’da buluştu!
👍
0
👎
0
💖
0
Kişisel Bakım Güzellik ve Moda
Modaseverler Türkiye’nin İlk Modest Pazaryeri MODALOG’da buluştu!
Avatar photo
   • 1 Yıl Önce

Modest giyim tarzını benimseyen kadınların tüm ihtiyaçlarına tek bir çatı altında ulaşmasına olanak tanıyan Türkiye’nin İlk Modest Pazaryeri MODALOG, Koç Müzesi’nde düzenlediği görkemli bir davetle alışverişe açıldı. Moda dünyasından pek çok önemli ismin katılım sağladığı davet, büyük beğeni topladı.

“Tarzına Diyecek Yok” sloganıyla moda dünyasına iddialı bir giriş yapan ve Türkiye’nin ilk “Modest Giyim Pazaryeri” olarak açılan MODALOG, Koç Müzesi’nde düzenlediği görkemli bir davetle moda tutkunlarıyla bir araya geldi. Modest giyim sektöründeki yenilikçi, dinamik ve modern markaları buluşturan MODALOG’un dikkat çeken davetinde “Seviyorsan, Giyiyorsan Kimsenin Yorumuna Bakma” mesajıyla hazırlanan reklam filmi yoğun ilgi gördü. 

MODALOG

Moda dünyasının tanınan yüzlerinin katıldığı davette konuşma yapan MODALOG CEO’su Adem Erdal, kadınların özgüvenlerini dışa yansıttıkları giyim tarzının ilham kaynakları olduğunu belirterek “MODALOG markamızın ilk adımlarını bugün hep birlikte atacak olmamızın heyecanı içerisindeyim. Moda, yüzyıllardır insan hayatına yaptığı büyük etki ile hayatımızın çok önemli bir parçası oldu. MODALOG ailesi olarak, modanın hepimizin ama özellikle kadınların hayatındaki öneminin farkında olduk ve bu bilinç ile MODALOG’utercih eden kadınların kendi tarzlarına uygun ürünler bulabileceği, kendilerine stil oluşturmada liderlik eden, kendilerini ait hissedebilecekleri bir dijital platform olma bilinciyle yola çıktık.” ifadelerini kullandı.

Modalog

Kendi felsefesi olan ve kendini yenileyen bir giyim tarzı benimseyen kadınlar için moda sektöründe büyük bir eksiklik olduğunun altını çizen Erdal, dünya modest giyim pazarında Türkiye’nin öncü markaları ve 7.1 milyar dolarlık pazar büyüklüğü ile dünyada lider bir ülke olduğunu ve modest pazarının da her sene %11 civarında büyüdüğünü dile getirdi. 

Adem Erdal

“UZUN SOLUKLU BİR BAŞARI HİKAYESİ YAZMAYI HEDEFLİYORUZ”

Hızla ilerleyen e-ticaretle bu alanda da satışların büyük kısmının internet üzerinden olduğunu söyleyen Erdal, “Bu amaçla, spor giyimin lider markalarından Tommy Life’ın 20 yıllık tekstil ve ticaret tecrübesi, 5 farklı ülkede operasyon ve 120 ülkeye ihracat gücünü arkamıza alarak bu teknoloji projesini hayata geçirdik. Yeni yaşam dinamikleri ile değişen modaya, özellikle modest modaya yeni bir bakış açısı kazandırmaya çalışan markalar ile iş ortaklıkları kurarak, sektör paydaşlarımız ile birlikte hızla gelişen modest sektöründe uzun soluklu bir başarı hikayesi yazmayı hedefliyoruz.” diyerek sözlerini sürdürdü.

Modalog hakkında bilgiler

“BİNLERCE TREND ÜRÜNÜ BİR ARADA BULABİLECEKSİNİZ”

Zengin marka ve ürün çeşitliliğine işaret eden Erdal, şöyle konuştu:

“MODALOG e-ticaret uygulamasında yüzlerce markanın, binlerce trend ürününü bir arada bulabileceksiniz. Kendi tarzınıza en uygun kombini çok hızlı bir şekilde oluşturabileceksiniz. Güvenle alışveriş yapacaksınız. Güler yüzlü ve hızlı bir müşteri hizmetleri ekibinden hizmet alacaksınız. Moda felsefenizi birlikte oluşturabileceğiz veya sizin moda felsefenizin tüm yansımalarını MODALOG dünyasında yeniden keşfedebilecek, geliştirebileceksiniz. Yeniliklerden anında haberdar olacaksınız. İndirimler, kampanyalar, sizin için olmazsa olmazlara her zaman ulaşabilmeniz için birçok avantajlar, yenilikler düzenli olarak MODALOG’da olacak. Genç, heyecanlı ve yaratıcı bir ekiple çalışıyoruz. Bu enerji, MODALOG’un her aşamasında sizlere de yansıyacak, buna inanıyoruz. Sizleri dinleyerek gelişeceğiz. En önem verdiğimiz konulardan biri bu. Her zaman eleştirilerinize, önerilerinize, isteklerinize açık olacak bir sistem kurduk. Birlikte, önce Türkiye’de zirveye oturacağız, sonra küresel bir moda platformu olarak konumlanmak üzere daha büyük bir yolculuğa birlikte devam edeceğiz.”

Avatar photo
Yemek Moda, tamamı denenmiş ve fotoğraflanmış yemek tariflerinin bulunduğu Türkiye'nin en çok okunan yemek tarifleri sitesidir.
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Online
0
Bugün
0
Dün
0
Tümü
0
Hakkında
Yemek Moda, tamamı denenmiş ve fotoğraflanmış yemek tariflerinin bulunduğu Türkiye'nin en çok okunan yemek tarifleri sitesidir.
Yemekmoda.com 2024 © Tüm Hakları Saklıdır