Takipte Kalın
Ana Sayfa»Kişisel Bakım Güzellik ve Moda»Tepeden tırnağa stilini değiştiren Billie Eilish ateş püskürdü: Kadınları rahat bırakın!
👍
1
👎
0
💖
0
Kişisel Bakım Güzellik ve Moda
Tepeden tırnağa stilini değiştiren Billie Eilish ateş püskürdü: Kadınları rahat bırakın!
 Yemek Moda  • 6 ay Önce

Genç yaşta elde ettiği başarılar ve ödüllerle sık sık gündeme gelen ünlü yıldız Billie Eilish, son dönemlerde tarzındaki radikal değişimle adından söz ettiriyor. Feminen bir tarza bürünen Eilish, kendisine gelen eleştirilere karşı sessizliğini bozdu.

"Lovely" ve "Bad Guy" şarkılarıyla dünya çapında şöhrete kavuşan Billie Eilish, yalnızca başarılı meslek hayatı değil kendine has stiliyle de moda dünyasına yön veriyor.

Billie Eilish

Kariyerinin ilk yıllarında yeşil saçları ve bol kıyafetleriyle adından söz ettiren ünlü yıldız, vücut hatlarını gizleyen parçalar kullanmaya özen gösteriyordu. 

Billie Eilish eski stili

"BIRAKIN DA KADINLAR İSTEDİKLERİ GİBİ VAR OLSUN"

Son dönemlerde yeni bir stil benimseme kararı alan Eilish, hem kırmızı halı hem de sokak tarzında daha feminen parçalara yöneliyor. Stil değişikliği hayranları tarafından beğenilmeyen ünlü şarkıcı, gelen eleştirilere karşı sessizliğini bozdu. 

"Kariyerimin ilk beş yılını, 'erkek gibi göründüğüm ve giyindiğim' için eleştirilmekle ve 'bir kadın gibi davransaydım daha iyi olacağımı' duymakla geçirdim" diyerek isyan eden ünlü yıldız, "Ve şimdi kendimi kadınsı veya üzerime tam oturan bir şeyler giyecek kadar rahat hissettiğim için değiştiğimi söylüyorsunuz. 'Ona ne oldu? Bu eski Billie değil, o da diğer herkes gibi' diyorsunuz. İki türlü de giyinebilirim. Bırakın da kadınlar istedikleri gibi var olsun" ifadelerini kullandı.

Billie Eilish yeni tarzı

Etiketler:
YemekModa.com, tarifler, kişisel bakım, güzellik ve moda konularını bir araya getiren kapsamlı bir platformdur. Sitemiz, lezzetli yemek tariflerinin yanı sıra güzellik ipuçları, cilt bakımı, saç bakımı, makyaj teknikleri ve moda trendleri gibi konularda kullanıcılarına ilham vermektedir. Amacımız, mutfak deneyimlerinizi zenginleştirirken aynı zamanda güzellik ve moda alanında kendinizi geliştirmenize yardımcı olmaktır. YemekModa.com, sizlere hem lezzetli tarifler sunarak hem de güzellik ve moda konularında bilgi ve rehberlik sağlayarak keyifli bir deneyim sunmayı hedeflemektedir.
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Tekil Ziyaretçiler
Başlangıç
08/09/2023
Bugün
0
Dün
0
Tümü
0
Hakkında
Yemek Moda, tamamı denenmiş ve fotoğraflanmış yemek tariflerinin bulunduğu Türkiye'nin en çok okunan yemek tarifleri sitesidir.
Yemekmoda.com 2023 © Tüm Hakları Saklıdır